Všetky moje fotografie odovzdávam upravené, vyretušované a v najvyššej kvalite. Každý balík so svojimi klientmi prispôsobujem na mieru tak, aby boli spokojní, preto ma neváhajte kontaktovať a spolu sa pozrieme na to, ako vieme vaše spoločné chvíle zvečniť čo najkrajšie.


Portrétové fotografie:

5 fotografií – 35€
– odovzdávam formou fotobalíčku, kde sa nachádzajú vytlačené fotografie v počte 5 ks. Digitálnu verziu 5ks fotiek odovzdávam online v najvyššej kvalite.

10 fotografií – 55€
– odovzdávam formou fotobalíčku, kde sa nachádzajú vytlačené fotografie v počte 10ks. Digitálnu verziu 10ks fotiek odovzdávam online v najvyššej kvalite.

15 fotografií – 69€
– odovzdávam formou fotobalíčku, kde sa nachádzajú vytlačené fotografie v počte 15ks a USB s (rovnakými) 15timi fotkami. (Fotky je možné poslať aj online)

25 fotografií – 100€
– odovzdávam formou fotobalíčku, kde sa nachádzajú vytlčené fotografie v počte 25ks a USB s (rovnakými) 25timi fotkami. (Fotky je možné poslať aj online)

NOVÉ
Fotobalíček  “PRÍBEH” 20 fotografií  – 80€
– vhodný pre párové fotenie, rodinné fotenie. Toto fotenie prebieha v uvoľnenej atmosfére. V tomto prípade výber fotiek je ponechaný na mňa. Do výberu sú zahrnuté aj fotky detailov, aby prezeranie fotiek vyvolávalo emócie. (pozri si príklad TU)
– v odovzdanom fotobalíčku sa nachádza 20 ks upravených fotografií v tlačenej podobe v rozmere 10x15cm, rovnaké fotky sú odovzdávané na USB kľúči v najvyššej možnej digi kvalite.
– k tomuto foteniu je možná aj konzultácia a pomoc, pri výbere outfitu a prípadná personalizácia prostredia.

Svadobné fotenie:

Každá svadba je výnimočná a preto je k nej dôležité pristupovať individuálne. Rada vás pozvem na kávu a vypočujem si váš príbeh. Spolu prídeme na to, aký druh fotografií vám je najbližší a čo všetko pre vás viem spraviť 🙂

Produktové fotografie:

Ak máte záujem o fotografie vašich priestorov, produktov, jedál či kávičiek, pokojne mi napíšte do správy a na celom procese sa vieme spoločne dohodnúť a vybrať tú najlepšiu variantu pre vás.

error: I appreciate that you like my photos. If you have questions, please contact me.
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram